sofali
06 بهمن 1401 - 14:09

نخستین پایانه ایستگاه تاکسی روستایی در قشلاق دوم قرچک احداث می‌شود

بخشدار مرکزی شهرستان قرچک گفت: نخستین پایانه تاکسی رانی برای تسهیل رفت و آمد مسافرین به شهرها و رفع مشکلات ساکنین محلی در روستای قشلاق دوم احداث می شود.

مجید قیصر پناه بخشدار مرکزی شهرستان قرچک در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قرچک از احداث نخستین پایانه تاکسی رانی در روستای قشلاق دوم خبر داد و اظهار کرد: با بررسی میدانی، نخستین پایانه تاکسی رانی در روستای قشلاق دوم با اعتبار ۶٠٠ میلیون تومان به اجرا در آمد و همچنین بحث حمل و نقل مسافران به شهر‌ها و ساماندهی خطوط تاکسی‌رانی به سرانجام رسید.

وی گفت: یکی از پر چمعیت ترین روستای شهرستان قرچک قشلاق دوم است که جمعیتی بالغ بر ۱۳ هزار نفر در آن ساکن است که به دلیل استقرار تاکسی جلوی درب منازل مشکلاتی را برای ساکنین محلی ایجاد کرده است که برای حل این مشکل، دو خانه که در طرح معبر و بازگشایی معبر بود با اعتبار سه میلیارد تومان رفع معارض شد.

بخشدار مرکزی قرچک این طرح را به منظور ایجاد نظم، ایمنی و رفع مشکلاتی مانند تسهیل رفت وآمد مسافران به شهرها، بازگشایی معابر و مواردی از این دست دانست و خاطرنشان کرد: اجرای این طرح آغاز شد و تا آخر بهمن ماه به افتتاح و بهره برداری خواهد رسید تا حمل و نقل عزیزان روستایی و ایمنی روستاییان برطرف شود.

پایان پیام/۶۷۰۳۷

منبع: فارس
شناسه خبر: 999289